Automatická závlaha

Služby

Opravdu usnadňuje život a počáteční investice se vyplatí.

Jaké závlahové systémy nabízíme a k tomu přidané služby

Dodáváme automatické závlahy a zavlažování na klíč. Nabízíme Vám plný servis od projektu, přes dodávku, montáž až po údržbu a servis Vašeho závlahového systému.

Naše závlahové systémy lze instalovat a používat na širokou škálu míst, jako jsou například soukromé, firemní, či okrasné zahrady, parky, „zelené“ střechy a garáže. Dále místa určená pro rekreační a sportovní vyžití – fotbalová či golfová hřiště, tenisové kurty, až po atletický stadion. V nabídce naleznete i prostorově menší projekty v podobě zimních zahrad, skleníků a balkónů.

Se zavlažovacím systémem Vám můžeme garantovat značnou úsporu času a práce. Bude Vám tak zbývat mnohem více času na Vaše koníčky a jiné aktivity, při kterých se pak můžete potěšit pohledem na věčně svěží, pravidelně a v potřebných dávkách zavlažovaný třeba i jen okrasný kout Vaší zahrady.

Automatický zavlažovací systém jsme schopni navrhnout a zrealizovat na jakoukoli zahradu. Na velikosti, tvaru ani profilu nezáleží. Zavlažování lze plně přizpůsobit Vašim konkrétním požadavkům, od zavlažování větších či menších travnatých ploch přes jednotlivé rostliny, keře, stromy nebo živé ploty. Automatické zavlažovací systémy lze instalovat na terasách a střešních zahradách, ale i k truhlíkům a květináčům.

Nabízíme plně profesionální automatické zavlažovací systémy firmy HUNTER.

Průběh realizace závlahového systému:

NÁVRH:

Nejprve nás kontaktujte telefonicky či emailem. Ochotně si s Vámi dohodneme termín, kdy bude možné Vás navštívit. My při návštěvě zhodnotíme, jaké jsou možnosti vodních zdrojů, míru vlhkosti, ale i druh zeminy a provedeme potřebné zaměření vzdáleností. Vypracujeme pro Vás návrh optimálního automatického zavlažovacího systému, jehož součástí je i podrobný ceník materiálu a prací.

INSTALACE:

Po společném dohodnutí termínu zahájení projektu nejprve na Vašem pozemku vytyčíme rozmístění postřikovačů a rovněž i výkopů, ve kterých bude uloženo potrubí a elektroinstalace. Následně provedeme výkopové práce. Do připravených výkopů uložíme potrubí i s elektrorozvody, které jsou pochopitelně v ochranných prvcích. Následuje zahrnutí a zhutnění, zabraňující propadání terénu a vzniku nerovností. 

0 %
Nejlepší ceny v širokém okolí, a ty si určitě zamilujete. Tak jako my Vás.
0 let
Se zabýváme touto problematikou a sbíráme cenné zkušenosti.

Byl-li u již založených zahrad sejmut travní drn, je vrácen zpět na původní místo. Automatický zavlažovací systém připojíme ke zdroji vody. U přírodních zdrojů, jako jsou např. potok, rybník či řeka se voda nejprve filtruje. Před osazením postřikovačů a trysek je celý systém důkladně propláchnut kvůli odplavení případných nečistot, které mohly v potrubí ulpět při montáži. Na řadu přichází zapojení řídící jednotky ovládající elektromagnetické ventily, která určuje, co a kdy má být zavlažováno. K řídící jednotce jsou také připojena čidla vlhkosti vzduchu a půdy. Celý zavlažovací systém projde testem, zda v jednotlivých sekcích fungují postřikovače správně a zavlažují předepsanou výseč. Posledním krokem je naprogramování řídící jednotky na čas a délku zálivky. Tím je automatický zavlažovací systém připraven k předání.