Plastové ploty

Služby

Ploty jsou určeny především pro zákazníky, kteří požadují bezúdržbový plot.

Je to hlavně investice do budoucna!!!

Jste majitelem domu, chaty, nebo jiné nemovitosti, kterou potřebujete oplotit? Pokud ano, tak jistě přemýšlíte nad mnoha materiály, které se dají k oplocení použít.

Jestliže chcete svůj pozemek oplotit jednou pro vždy a o plot se již prakticky nestarat, nebo ho po čase dokonce obmněňovat, pak je pro Vás ideálním řešením plot plastový.

V naší nabídce

Nabízíme jak plastová plotová pole, tak jednotlivé plotovky, které je možné použít například na balkónech, brankách a podobně.

Dále předokenní ohrádky, ale i ohrazení záhonu ze stejného materiálu v libovolné barvě.

Výhody plastových plotů

Odolnost

Plastový plot je vyroben z kvalitního čistého plastu. Díky skvělým vlastnostem jsou ze stejného materiálu vyráběna například plastová okna. Plastový plot je tak odolný vůči povětrnostním vlivům, je stálobarevný, nehořlavý, jeho životnost je prakticky neomezená.

Čištění

Další výhodou těcho plotových výplní je i odolnost vůči posypové soli, která jinak poškozuje fasády domů, ale i oplocení podél komunikací. Kromě soli plotovky nepoškodí ani sprejerské vandalství, které je možné bez větších obtíží z plotovek odstranit bez trvalých následků.

Barvy

Vybírat můžete ze široké škály barev a dokonale tak sladit plot například s fasádou nebo okny domu. Výhodou systému plotových prvků a komponentů je nejen jejich tvarová a barevná stálost, ale i odolnost vůči UV záření.

Jednoduchost

Plastové profily lze použít k výrobě balkónů, zábradlí,pergol, lavic, různých stěn, ohrad a přístřešků. Montáž stavby plotu je jednoduchá a rychlá s minimální náročností na prostor, vybavení nářadím a odbornost montážníků.